Teslimat ve İade Şartları

Siparişleriniz, ödemeleriniz alındıktan sonra maksimum 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi garantisi ile size teslim edilmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini eksiksiz yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürünlerimiz ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınız takdirde mesafeli satış sözleşmesi uygulamaları kapsamında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Paketi hasarlı ürünü kargo teslimde kapıda almama hakkına sahip olduğunuz gibi, hiçbir sebep göstermeksizin ürünün tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde açılmamış ürünü Kazancı Ticaret’e iade etme hakkına sahipsiniz. Açılmamış, tam ve eksiksiz olarak iade edilen ürünlerin fatura bedeli, kargo bedeli dahil olmak üzere geri iade edecektir.

İade edeceğiniz ürünler, tarafınıza gönderilen e-arşiv internet faturası altında yer alan iade bölümü tarafınızca doldurularak bize ulaştığında en kısa süre içinde incelenip onaylanacaktır. Firmalara kesilmiş olan faturalar için Alıcı Firma’nın iade faturası kesilmesi gerekmektedir. Para iadesi onay tarihinden itibaren yaklaşık 1 hafta sürebilir. Bu gecikme ödeme aracısı/ banka sistemi dolayısıyladır.

İadesi kabul edilen ve tarafımızca eksiksiz olarak teslim alınan ürünlerin iade ücreti sadece satın alınan hesap veya kredi kartına geri ödenir.

Bazı dönem veya kampanyalarda hediye ürünler sunulabilir. İade uygulaması, ürününün yanındaki hediyesi ile birlikte iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade için iade kısmı doldurulmuş fatura (kurumsal fatura ise iade faturası) ile birlikte hediye ürünler de teslim edilmelidir.