fbpx

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1.ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Bu web sitesini veya bu web sitesindeki herhangi bir hizmeti kullanarak Kazancı Ticaret’e  kişisel bilgilerinizi ifşa etmekle, bu bilgilerin toplanması, kaydedilmesi ve bu gizlilik bildiriminde anıldığı şekilde Kazancı Ticaret tarafından kullanılmasına izin vermiş olmaktasınız. Bu kapsamda, Kazancı Ticaret’e  verdiğiniz kişisel bilgileri size elektronik posta ile reklamlar veya bildirimler göndermek, web sitesi üzerinden satın aldığınız malları teslim etmek üzere çağrı yapmak ve web sitesinin geliştirilmesi amacı ile kullanılabilecektir.

Kazancı Ticaret  Kişisel  bilgilerinizi pazarlama amacı ile 3.kişilere satmaz, kiralayamaz veya ticaret mevkiine sunmaz. Kazancı Ticaret  mahkemeler ya da ilgili kurum ya da kuruluşlarca talep edilmedikçe kişisel bilgilerinizi 3.kişiler ile paylaşmaz.

2.KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Kazancı Ticaret  www.bianatolia.com” adlı siteden alışveriş yapan müşterilerinin kredi kartı güveliğini önemsemekte ve bu nedenle kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklamamaktadır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları sahtekarlığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır.www.bianatolia.com adresinden sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

3.E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, Mesafeli Satış Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçası olup; mesafeli satış sözleşmesinin kabulü halinde İşbu Gizlilik Sözleşmesi de kabul edilmiş sayılır.

"" istek listesine eklendi